Ducray Anacaps

Sponsorlu Bağlantılar

Saç dökülmelerine karşı hem önleyici, hem de gürleştirici olarak kullanılabilen Ducray Anacaps kutu içerisinde 30 kapsül olarak sunulmaktadır. Farklı dış etkenler ve genetik etkilerden dolayı zayıflayan saçlarda dökülmeler ortaya çıkar. Ürün bu olumsuzluğu önleyici olarak üretilmiştir. Vitamin takviyesi olarak tercih edilmesinin yanında saçlarınızı güçlendirmekte ve yaşanan dökülmelere karşı gözle görülür bir azalma ortaya çıkarmaktadır.

http://www.dermomarket.com/Ducray-anacaps-60-kapsul,TA-1689.html

Kapsül İçeriği

Saçın beslenmesi için gerekli tüm vitaminleri bir araya toplayan kapsül, hem saçlarda hem de tırnaklarda güçlenme sağlar. Ayrıca saç foliküllerinin beslenmesinde ve canlanmasında da etkili sonuçlar oluşturmaktadır. Ürün içeriğinde yer alan çinko dökülmeler karşısında etkilidir. Çünkü bağışıklık sistemini güçlendirerek düzenli bir saç yapısı elde etmenizi saplar. Bunun yanında saçınızın doğal bir parlaklık elde etmesini sağlayan B vitaminleri de yer alan içeriğinde soya özü ve jelatin kapsülü de yer alıyor. Soya özü saçlarınızın gürleşmesini sağlayacak bir içerik olmaktadır. Bu etkileri soya fasulyesi ile güçlendirebilirsiniz. Çekirdek ekstresi, L- sistin, Biotin, Kalsiyum, Klorit, Pantontenat, Asetat, Alfa Tekoferol içerikleri de kapsülü tamamlamaktadır.

Kapsül Faydaları

Saçların dökülmesinde gözle görülen bir azalma ortaya çıkarmakta ve saçlarınızın kuvvetlendirilmesi için ideal kullanımları bulunmaktadır. Vitaminlerle zenginleştirilen içeriği ile de etkili bir saç bakımı için tercih edilebilecek bir üründür. Saçlarınızın yanında tırnaklarınızın da güçlenmesini sağlayacak içeriklere sahip olan kapsül, orta yaş ve üzerinde görülen saç dökülmelerinde tedavi edici sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. İçeriğindeki biotin ile de saçların uzama hızını artıracaktır. Kalsiyum da saç dökülmelerinin önüne geçerek, saç kalitesini artıran bir içerik olmaktadır. Çekirdek ekstresi ile de sağlıklı saçlar elde edilmesinde etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Saçın ideal nem dengesini elde etmesine yardımcı olan ürün, saçlarınızın dökülmeler sonucunda kayıplar oluşturmasının da önüne geçebilecektir.

Kapsül Kullanım Şekli

Saç dökülmesini önlemek amacı ile kullanılan bu kapsül, dökülmeleri en alt seviyeye düşürmek adına iki ay boyunca sürekli kullanılmalıdır. Kapsül sabahları bir adet olarak bir barda su ile birlikte yutulması önerilen kullanım şekli olmaktadır. Her saç tipinin kullanımına uygun olan bu ürün, tüm yaş gruplarında tercih edilebilir.

https://www.dermoeczanem.com/ducray-anacaps-60-kapsul

Sponsorlu Bağlantılar

En Fazla Arananlar:

Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Ankara Arçelik servisi
Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi Ankara'da da hizmet...
Aktüel Ürünlerde Kredi Kartı Kampanyaları
İndirimlerden haberdar olmak artık çok kolay dışarıda gezerk...
MÜZİK DİNLE | hitmuzik2015.blogspot.com
Müzik hayatımızdaki en büyük deşarj ürünlerinden biridir. Ha...
Şıklık Ve Tereddüt
İnsanlar zevklerine göre farklı farklı ayakkabılar tercih ed...
Seçimlerde Özgürlük
Moda kadınların etrafında dönüyor gibi olsa da erkekler de d...
Bayanların Kollarına Yakışan En Özel Saatler
Etek, bluz, elbise, pantolon, kazak, kolye, küpe, künye ve s...
Topuklu Ayakkabı Trendi
Kadınlar için ayakkabılar özellikle de topuklu ayakkabılar v...
Kurye Filosu
Son yıllarda iş yaşamındaki gelişmelere paralel olarak şirke...
Acil Kurye
Her dakikanın çok önemli olduğu günümüzde klasik kargo uygul...

Copyright © 2012-2017 Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede bulunan bilgi, içerik, resim vb. hiçbir öğe izinsiz kopyalanamaz.
Kaynak link belirtmeden yayınlanamaz.

Kanalbilgi.net Sitemap kanalbilgi.net