Amerikan Futbolu Temsilcimiz Tayfun Akyıldız

Sponsorlu Bağlantılar

Amerikan Futbolu, sevenine bambaşka bir dehliz. İşte bu dehlizdeki yegâne milli hasılatımız olan Tayfun Akyıldız , elinde tuttuğu ve asla kaybetmeyeceği kesin olan “Amerikada Lisede Futbol oynayan ilk Türk” ünvânıyla bizi her an temsil ediyor.

Bu yazımda da tanımayanlar için kısaca kendisinden bahsetmek istiyorum. Washington DC eyaletinde olan CCA Warriors takımında OT, K , DE ve P pozisyonlarında takımına katkı sağlayan Tayfun Akyıldız , 6`4 boyunda ve 200lbs kilosunda takımın dikkat çekici oyuncularından biri olarak göze çarpıyor. Öyle ki, atletik ve güçlü vücudu, onun hızının en yeterli açıklama kaynağı olarak kabul edilebilir.

2

Tayfun Akyıldız`ın en dikkat çekici değeri ise, hızlı ayakları! Oynadığı maçlarda hızıyla gözleri üzerine diken Tayfun Akyıldız ,sert savunması ile takımına maksimum faydayı sağlayacak ilk oyunculardan birisi.

Benim de fazlasıyla ilgimi çekmiş, başarısı sayesinde biz Türkiye vatandaşlarını da Amerikan Futbolu’na yönelten Tayfun Akyıldız`a bizi temsil ettiği için minnettarız.

Sponsorlu Bağlantılar

En Fazla Arananlar:

Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

En güzel öğretmene hediye ürünlerine Hediyelen web adresinden uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.