Fatih Terim Galatasaray’dan Ayrıldı – İstifa mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaray’ın sevilen hocası Fatih Terim yönetim ile yaşanan sorunlar nedeniyle Galatasaray’dan ayrılmak zorunda kaldı. Galatasaray’lı taraftarlar bu konuda oldukça üzgün. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim Türk milli takımını çalıştırmaya başladıktan sonra Galatasaray’da yaşanan kötü gidiş hat Beşiktaş maçında son anda 2-1’e getirilen muhtemelen kazanılan ancak şimdilik tatil edilen maçtan sonra yönetim ile aralarında yaşanan anlaşmazlık sonucunda Galatasaray teknik direktörlüğünden ayrıldı.

Fatih Terim İstifa mı etti?

Ünal Aysal ve Fatih Terim arasında yaşanan gerginlik Fatih Terim’in Galatasaray yönetimi tarafından gönderilmesini sağladı. Yönetim kurulu toplantısı sonucun oy çokluğu ile Fatih Terim’in Galatasaray takımına zarar vereceği gerekçesi ile sözleşmesi fesh edildi. Fatih Terim ve Ünal Aysal arasında yaşanan eleman sözleri vb. problemler sonucunda Fatih Terim Galatasaray’dan gönderildi. Real Madrid maçı sonrasında Fatih Terim’e yönetim tarafından söylenen sözler, eleman sözleri ve diğer zıtlaşmalar, Fatih Terim ve Ünal Aysal arasında sorunlara neden olmuştu. Fatih Terim Galatasaray’da 24 eylül 2013 tarihi itibariyle istifa etmedi, adeta kovuldu. Yönetim kurulu tarafından alınan kararla İmparator lakaplı Fatih Terim Galatasaray teknik adamlığından ayrılmak zorunda kaldı. Sözleşmesi fesih edilen Fatih Terim henüz konuşmadı.

fatih-terim-neden-gonderildi

Fatih Terim Neden Gönderildi

Fatih Terim’in Galatasaray’dan ayrıldığını öğrenen taraftar adeta ateş püskürdü. Galatasaray taraftarı sosyal medyada Galatasaray Yönetimi ve Ünal Aysal başta olmak üzere tüm sorumluları topa tuttu. Galatasaray’lı futbolcular ve taraftar tarafından oldukça sevilen Fatih Terim’in takımdan gönderilmesi herkesi öfkelendirmiş durumda. Konu hakkında henüz açıklamada bulunmayan Fatih Terim daha önce “Çağırdılar geldik. Çalışıyoruz. Git dediklerinde de direnirim. Merak etmeyin!” demişti. Fatih Terim’in Galatasaray’dan gönderilmesi nedeniyle sonraki maçta taraftarlar yönetim kurulu ve Ünal Aysal’a tepki gösterisi hazırlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

En Fazla Arananlar:

Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş