Galatasaray – Real Madrid Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda?

Sponsorlu Bağlantılar

Şampiyonlar liginde grupların en zorlularından birinde yer alan Galatasaray ilk maçta grubun favorisi Real Madrid ile karşılaşacak. 17 eylül 2013 salı günü TT Arena’da yapılacak Şampiyonlar ligi grup ilk karşılaşması Galatasaray – Real Madrid arasında 21:45’te oynanacak. Star Tv ekranlarından canlı olarak yayınlanacak olan maçta Galatasaray rakibinden en az 1 puan almak için çabalayacak.

Galatasaray – Real Madrid Hangi Kanalda

Grubunda Real Madrid’in yanı sıra Juventus ve Kopenhag gibi takımlarında yer aldığı Galatasaray Real Madrid’ten puan yada puanlar alması durumunda Kopenhag’ı yenebilecek güçte. Böylelikle geriye sadece hemen hemen aynı güçte olan Juventus’tan daha fazla puan toplamak kalıyor. Gerçekten herşeyin olabileceği grupta Galatasaray 2. ve rahatlıkla 3. olabilecek güçte. Grubun favorisi Real Madrid ise Galatasaray’ı Ali Sami Yen Arena’da yenerek 3 puan almak istiyor. Ancak, daha önceden geçtiğimiz yıl eleme turunda alınan yenilgi Real Madrid’i korkutuyor. Galatasaray ligin ilk 4 haftasında aldığı kötü sonuçlarla pekte ümit vermesede, Şampiyonlar ligi maçının farklı olacağı düşünülüyor.

galatasaray-real-madrid-maci-ne-zaman-hangi-kanalda

Galatasaray – Real Madrid Maç Hazırlıkları

Fatih Terim basın toplantısında hazır olduklarını ve Bruma’nın Real Madrid maçında 90 dakika oynamayacağını belirtti. Seyirci desteğinin tam olması durumunda Galatasaray’ın istenilen sonucu elde edebilecek gücü olduğunu belirten Fatih Terim “Galatasaray’ında Real Madrid’in gücü ortada, fakat biz yüreğimizle mücadele ediyoruz.” diyerek Real Madrid için kolay lokma olmayacaklarını belirtti. Bu arada Semih’te tekrar antremanlara başladı ve Real Madrid maçında oynayağı düşünülüyor. Real Madrid ise bugün İstanbul’a geldi.

Galatasaray – Real Madrid Maçı Ne Zaman

Galatasaray – Real Madrid maçının yanı sıra grupta oynanacak diğer karşılaşma ise Kopenhag ve Juventus arasında oynanacak. Bu maçın favorisi ise Juventus olarak gösteriliyor. Galatasaray – Real Madrid maçı 17 eylül salı günü oynanacak. Saat 20:00’da stad kapıları açılarak seyirciler yavaş yavaş içeri alınmaya başlayacak. Seyirciler Galatasaray – Real Madrid maçı için sürpriz hazırladıklarını açıkladı. Sürpriz gösteri ile son maçta yaşanan olayları unutturmak isteyen seyirci Real Madrid maçının kazanılması durumunda son haftalardaki kayıpları unutacak. Star Tv ekranlarından canlı olarak yayınlanacak olan Galatasaray – Real Madrid maçı tüm Türkiye izleyebilecek. Galatasaray – Real Madrid maçı saat 21:45’te başlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

En Fazla Arananlar:

Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş