Gizlilik Sözleşmesi

Web sitemizde yer alan bilgi, resim ve içerikler kanalbilgi.net olarak bize aittir. Telif hakları her zaman saklıdır. Web sitemizde sizi rahatsız eden yada düzenlenmesi gerektiğini düşündüğünüz makaleler varsa lüften bizimle irtibata geçin. Makale incelendikten sonra gerekli düzenleme yapılır yada makale yayından kaldırılır.

kanalbilgi.net İllegal yada +18 içerik paylaşımları yer almayan legal bir web sitesidir. Bu yüzden web sitemizde aileniz yada çocuklarınızla rahatlıkla gezinti yapabilirsiniz. kanalbilgi.net sizdem herhangi bir kişisel bilginizi hiçbir zaman istemez. Kişisel bilgilerinizi içeren paylaşımlar yada yorumlar yapmanızdan kanalbilgi.net sorumlu değildir. Daha önceden yazmış olduğunuz ve silinmesini istediğiniz yorumlarınız için lütfen bizimle irtibata geçin.

kanalbilgi.net Gizlilik Sözleşmesi sayfasında belirtmediği, ancak site için önem doğurabilecek haklarıyla ilgili konuları Gizlilik Sözleşmesine sonradan ekleme hakkına sahiptir. kanalbilgi.net kişisel olarak oluşturduğu içerikleri kullanıcılara sunmakta ve hiçbir içeriği kopya olmamaktadır. Bu yüzden kanalbilgi.net yayınlamış olduğu içerik, makale ve bilgilerin kesinlikle başka yerler paylaşılması yasaktır.

Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş